Medarbetare

Chefsadministratör: Carina Viktorsson
035 - 14 41 89
0760 - 14 41 89
carina@kornhill.se

Präst och föreståndare:
Per-Eive Berndtsson

035 - 14 41 83
0733 - 12 22 21

per-eive@kornhill.se

Vaktmästare: Tomas Nilsson
0738 - 33 43 50

tomas@kornhill.se

Värdinna: Ingrid Pettersson
035 - 14 41 88
0760 - 14 41 88

ingrid@kornhill.se

Köksansvarig och administrativ assistent: Elizabeth Fredriksson
0768 - 18 37 12
elizabeth@kornhill.se

Ungdomspastor: Jasmine Ytterstedt
0704 - 41 62 23
jasmine@kornhill.se

 

Hans Lundaahl
Tel 0709 - 415541
hans@kornhill.se



KORNHILL VÄXEL: 035 - 14 41 80

Webmaster: info@kornhill.se

Bankgiro: 5423-5023