Medarbetare

Ansvarig präst: Jonatan Wolfbrandt
070 - 440 22 89 

jonatan@kornhill.se 

Präst: Hans Lundaahl
Tel 0709 - 415541
hans@kornhill.se

Värdinna: Ingrid Pettersson


Vaktmästare: Tomas Nilsson
070 257 90 25

tomas@kornhill.se

Köksansvarig och administrativ assistent: Elizabeth Fredriksson
076 81 83 712
elizabeth@kornhill.se

Administratör: Kristian Berggren

076 014 41 80

kristian@kornhill.se



vid akuta ärenden 2021-07-05 - 2021-07-18 (vecka 27-28) hänvisas till:

André Lindberg 072 2011 930 lindberg.fam@telia.com

Majvi Alkass 070 3167 491 majvi@kornhill.se

 

Webmaster: info@kornhill.se

Bankgiro: 5423-5023